איש של לחם זה לא "רק" לחם.

לחמי מחמצת הם רק חלק מההתמחות של המאפייה שנולדה מרעיון ותשוקה של עדו, האופה, ה"איש", של "איש של לחם". לחם היה הבסיס, מה שהתחיל את הדרך של המאפייה, אבל הרעיון תמיד היה יותר גדול.

בתחילת 2018, אנחנו – עדו וקרול, ידידים ושותפים – הקמנו מאפייה יצרנית במושב גינתון, של מאפים בריאים, מלאים, טבעוניים ועשויים מחומרי גלם אורגניים ברובם. (עוד על עדו והמאפייה כתבנו לכם כבר בבלוג, כאן).
"איש של לחם" היא מאפייה של משפחה וחברים ולכן, אנו מציעים מוצרים שבראש ובראשונה אנחנו ומשפחתנו צורכים ונהנים. מוצרים הנעשים מתוך מודעות למה שנכנס לגוף שלנו ולסביבה. מוצרים שאנחנו אוהבים שילוו אותנו בארוחות, ליד כוס תה או קפה שחור או הביס המתוק הזה שמחפשים אחרי האוכל.
המתכונים שלנו עשירים גם בטעם וגם בערכים תזונתיים. כאלה שמרגישים בהם את הזרעים המלאים, את האגוזים, את חומר הגלם הטוב. כאלה שלא מכילים מרגרינה, סוכר לבן, צבעי מאכל או חומרים מעובדים אחרים ושרוב הדגנים, זרעים, ממתיקים ושמנים שבהם… הם אורגנים.

בתפריט תמצאו מאפים מתוקים ומלוחים, גם מוצרים לנמנעים מגלוטן או סוכר…. כל אחד יוכל למצוא כאן משהו בשבילו, נשנוש שהוא סופר טעים, איכותי ובריא.

המוצרים שלנו

0
גלילה למעלה

שימו לב!

שלום,
הזמנות באתר יתקבלו עד יום שלישי בחצות ויהיו מוכנות לאיסוף מגינתון ביום חמישי .
הזמנות שייכנסו ביום רביעי יעברו אוטומטית ליום חמישי בשבוע שאחרי .